Офіційний дилер YAMAHA у Львові «Прокар Лемберг»

Buster XL Q

1 190 280 грн
Основні характеристики
Максимальна місткість 7 чол.
Максимальна вага 700 м.
Вага 740 м.
Ширина 2.20 м.
Дивитися всі
Опис
Buster XL Q поєднує в собі основні характеристики великого човна. XL Q - це стильний і міцний човен для будь-яких цілей зі збільшеною зоною кокпіта. Місце для пасажирів на кормовому дивані значно покращено і човен відповідає всім вимогам, які ставлять до якісних сімейних човнів, човнів, призначених для походів вихідного дня і для захоплень водними видами спорту. Максимальна рекомендована потужність двигуна Yamaha для даного човна збільшена до 130 к.с.
Читати повністю
Технічні характеристики
Максимальна місткість 7 чол.
Вага 740 кг.
Максимальна вага 700 кг.
Довжина 6.05 м.
Ширина 2.20 м.
Рекомендована потужність двигуна 80-115 л.с.
Транець X
Попередня установка під мотори Yamaha Так
Детальніше про Buster XL Q

Модель Buster XL Q поєднує в собі велику кількість характеристик човна в категорії економ. Це стильний і міцний багатоцільовий човен з поліпшеними технічними показниками.

Збільшена носова частина. Місця для пасажирів в кормовій частині значно поліпшені і зроблені більш комфортними. Змінений центр ваги в човні дозволяє дотримуватися в управлінні оптимальних оборотів при використанні двигунів помірних розмірів. Якщо продуктивність човни і легкість в її управлінні для вас не на останньому місці, ми розширили можливість використання двигуна Yamaha до 130 к.с.

Buster XL Q поставляється з повною предустановкой під мотори Yamaha.

Читати повністю