Офіційний дилер YAMAHA у Львові «Прокар Лемберг»
Акційна ціна на XMAX 300
Замовляй прямо зараз Переглянути пропозицію
Нові умови кредитування від 0,01%
Купуй мотоцикл своєї мрії Переглянути умови
Yamaha FZ25 за ціною 155 000 грн
Замовляй прямо зараз Детальніше
Yamaha NMAX 155 за ціною 155 000 грн
Замовляй прямо зараз Детальніше
Yamaha Tracer 9 GT за акційною ціною
Кількість обмежена Переглянути пропозицію
Найдоступніший скутер Yamaha - RayZR
Відкрите передзамовлення Детальніше
Наші стихії
Актуальна інформація
Контакти
Прокар Лемберг вул. Збиральна 6, м. Львів
Режим роботи пн-пт:10-00 - 18-00 сб:10-00 - 16-00 нд: Вихідний
Зв'язок +38 067 301 79 91
Маршрут

Прокар Лемберг - надійний провідник у світі Yamaha

Корпорація Yamaha Corporation не тільки виробляє надійні і якісні мотоцикли та скутери, квадроцикли та мотовсюдиходи, снігоходи, катери та гідроцикли, човнові мотори, генератори, що стали легендарними серед прихильників активного способу життя, - Yamaha Corporation об'єднала конструкторів та інженерів найвищої кваліфікації, технологів і механіків, дилерів, професійних спортсменів та новачків, для яких драйв, емоції й дух подолання перешкод є невіддільною частиною життєвої філософії. У Львові легендарний японський виробник представлений компанією Прокар Лемберг - підприємством, співробітники якого повністю поділяють дух Yamaha, готові стати надійним провідником та другом для всіх, хто бажає поринути у світ високих технологій і підкорення простору.

Історія Yamaha Corporation красномовно свідчить, що саме дозволило невеликому підприємству з виробництва бамбукових органів з японського міста Хамамацу стати міжнародним лідером в області виробництва музичних інструментів, мотоциклетної й водної техніки, човнових моторів, генераторів та електроніки. Творець підприємства, майстер Торакусу Ямаха, відремонтувавши зламаний бамбуковий орган, заснував 12 жовтня 1897 року невелику фабрику Nippon Gakki Co. Ltd. (перейменована в Yamaha Corporation в 1997 році) і надалі постійне прагнення виготовляти інноваційну продукцію перетворило компанію в корпорацію, що задає тренди в області виробництва музичних інструментів та техніки, оснащеної мотоциклетними моторами.

Початок напрямку виробництва мототехніки було покладено в 1954 році, коли компанія виготовила першу модель - копію німецького одноциліндрового мотоцикла DKW RT125 з робочим об'ємом двигуна 125 куб. см., названу YA-1 «Червона бабка». Мотоцикл виявився вдалим і здобув перемогу в мотоперегонах у підніжжя гори Фудзі, що призвело до створення в 1955 році Yamaha Motor Co., Ltd., підрозділу, який виготовляв мотоцикли й мопеди. Шлях Yamaha Motor був відзначений як оглушливими успіхами, так і прикрими невдачами, однак прихильність до інновацій, надійності й високій якості продукції привели компанію до вершин світового успіху.

Сьогодні Yamaha Motor виробляє мотоцикли та скутери, квадроцикли та мотовсюдиходи, снігоходи, катери й гідроцикли, човнові мотори та генератори. Купити модель техніки Ямаха, офіційно затверджену для ринку України, можна в компанії Прокар Лемберг, салон якої знаходиться за адресою: вул. Скнилівська, 23, с. Сокільники в передмісті Львова (Львівська область). Офіційний дилер Yamaha представляє повний спектр послуг, пов'язаний з придбанням, обслуговуванням та експлуатацією техніки Yamaha.

Співробітники Прокар Лемберг допоможуть клієнтам обрати й купити потрібну модель мотоцикла або скутера, квадроцикла або мотовсюдихода, снігохода, катера або гідроцикла, оформлять угоду купівлі-продажу, сприятимуть при укладенні договору кредитування та страхування на вигідних умовах, допоможуть зареєструвати транспортний засіб. На фірмовій СТО Yamaha працюють висококваліфіковані фахівці, які виконують сервісні та ремонтні роботи будь-якої складності. У компанії Прокар Лемберг можна купити оригінальні запчастини Yamaha та мастильні матеріали Yamalube, мотоекіпірування виробництва провідних італійських виробників.

Компанія Прокар Лемберг забезпечує спеціальні умови для корпоративних клієнтів, здійснює передпродажну підготовку та продаж техніки Yamaha з пробігом.

Співробітники Прокар Лемберг раді запросити нових та постійних клієнтів в мотосалон, розташований на вул. Скнилівська, 23 в с. Сокільники біля Львова. За телефоном +38 (097) 401 40 00 фахівці компанії нададуть будь-яку інформацію, пов'язану з технікою Yamaha, умовами її придбання та обслуговування.

Читати повністю