Офіційний дилер YAMAHA у Львові «Прокар Лемберг»

Зимове зберігання мотоциклів та скутерів

Зберігання «подобово».

30 грн

Вартість зберігання за добу

Важлива інформація

При прийнятті техніки на зберігання без комлексу робіт при прийнятті на зберігання, Прокар Лемберг не несе відповідальність за технічний стан мотоцикла.
Прокар Лемберг на свій розсуд має право відмовити в прийнятті на зберігання в разі нестачі місць або з метою дотримання всіх технічних норм при зберіганні

Підготовка до сезону

Сезонне зберігання мотоциклів - це повний комплекс послуг з приймання, підготовки та сервісу:

візуальна діагностика мотоцикла
підготовка АКБ до зберігання(повна зарядка)

Згідно з рекомендаціями фахівців, зарядка акумулятора здійснюється раз на місяць. Якщо Ваш мотоцикл зберігається у нас протягом декількох місяців, ми регулярно заряджаємо АКБ, що входить у вартість вищевказаних послуг.

Переваги зимового зберігання мототехніки в Прокар Лемберг

  • Тепле приміщення.Цілодобове підтримання температури не нижче ніж +10 градусів, що необхідно для безпечного зберігання транспортного засобу.
  • Охорона та відеоспостереження.Всередині та зовні приміщення ведеться відеоспостереження.
  • Підготовка до нового сезону та послуги сервісу.Щоб уникнути затримок зі стартом у новому сезоні, ми пропонуємо повну діагностику та ремонт, за необхідністю.
  • Двосторонній договір.Послуга зберігання мотоцикла на зиму підтверджується документально, тому ви можете бути впевнені у прозорості угоди та безпеці свого транспорту.

Особливості сезонного зберігання мотоцикла

Пережити морози Ваш залізний друг повинен у просторому приміщенні, що опалюється, за температури не нижче ніж +10 градусів, після попередньої підготовки та візуальної діагностики фахівцями.

Склад для мотозберігання Прокар Лемберг знаходиться всередині основного приміщення сервісу на закритій території під відеоспостереженням. Ми оформляємо акт приймання передачі техніки та двосторонній договір відповідального зберігання, тому гарантуємо повну юридичну відповідальність за надані послуги.

Щоб оформити угоду, візьміть із собою тех. паспорт на мототехніку. Ми також надаємо додаткові послуги з підготовки до зберігання, що сплачуються окремо.

Консервація паливної системи

Якщо Ваш мотоцикл оснащений пластиковим баком, зливати бензин взимку не обов'язково, оскільки він не схильний до корозії. Металевий бак обов'язково слід наповнити бензином та додати стабілізатор пального.

Заміна моторного масла перед зимою

Перед зберіганням моторне масло необхідно замінити на нове, такого ж типу та в'язкості. Протягом сезону не всі мотоциклісти проїжджають 10000 км, після яких за регламентом слід замінити масло.

Використовувати масло до рекомендованого пробігу після зими категорично не рекомендують, оскільки воно втрачає більшість своїх властивостей і може призвести до корозії внутрішніх поверхонь.

Консервація двигуна

За умов тривалого зберігання у приміщенні, що не опалюється, захистити циліндри двигуна від корозії допоможе «внутрішній консервант двигуна» - масляний засіб з різними присадками. Необхідно викрутити свічки та розпорошити рідину в циліндрі. Розпорошуючи засіб, він проникає в усі зазори та внутрішні місця, утворюючи захисну плівку.

Догляд за шинами

При тривалому зберіганні (більше ніж 6 місяців) фахівці рекомендують вивісити шини, встановивши мотоцикл на центральну підніжку (або використовувати підкат) та підкат під переднє колесо. Попередньо гуму та гумові шланги потрібно обробити силіконовим спреєм, щоб вона не потріскалася та не розсохлася.

Перевірка охолоджуючої рідини

При зберіганні у приміщенні, що не опалюється, «консервуючи» мотоцикл, потрібно перевірити охолоджуючу рідину та за необхідністю замінити її. Для цього фахівець за допомогою ареометра визначає фактичну температуру замерзання охолоджувальної рідини. Залежно від отриманого значення та показника найнижчої температури в Вашому регіоні взимку, слід замінити або залишити охолоджуючу рідину.

Детальну інформацію щодо процесу й особливостей зимового зберігання мототехніки в Прокар Лемберг Ви можете отримати у наших фахівців за номером телефону:

+38 067 301 79 91

або приходьте до нас за адресою:

вул. Збиральна 6, м. Львів.

Бажаєте замовити послугу? Заповніть форму для зв'язку з фахівцем