Офіційний дилер YAMAHA у Львові «Прокар Лемберг»

Про компанію

Компанія Прокар Лемберг - це колектив професіоналів, які надають своїм клієнтам повний цикл послуг, пов'язаний з вибором, покупкою, реєстрацією, експлуатацією та продажем мотоциклетної і водної техніки Yamaha. Підприємство є офіційним дилером Yamaha Motor, багаторічний досвід роботи і відданість принципам Yamaha в області якості дозволяють надавати клієнтам послуги найвищого рівня.

Станція технічного обслуговування підприємства для сервісного обслуговування та ремонту техніки Yamaha використовує фірмове обладнання Ямаха, оригінальні запасні частини і мастильні матеріали. Кваліфікація персоналу та відповідність технологічних процесів підтверджені сертифікатами виробника.

Передбачена можливість тест-драйву обраної моделі.

Дилерський центр Прокар Лемберг розташований за адресою: вул. Збиральна 6, м.Львів. Відповіді на всі питання, пов'язані з продукцією Yamaha Motor, можна отримати по телефону +38 (097) 401 40 00.

Прокар Лемберг вул. Збиральна 6, м. Львів
Режим роботи пн-пт:10-00 - 18-00 сб:10-00 - 16-00 нд: Вихідний
Зв'язок +38 067 301 79 91

Про компанію Прокар Лемберг

Компанія Прокар Лемберг - це колектив професіоналів, які надають своїм клієнтам повний цикл послуг, пов'язаний з вибором, придбанням, реєстрацією, експлуатацією та продажем мотоциклетної та водної техніки Yamaha. Підприємство є офіційним дилером Yamaha Motor, багаторічний досвід роботи й відданість принципам Yamaha в області якості дозволяють надавати клієнтам послуги найвищого рівня.

У мотосалоні Прокар Лемберг покупець має можливість вибрати й купити мотоцикл, скутер, квадроцикл або мотовсюдихід, снігохід, гідроцикл, човновий мотор або генератор, вироблений корпорацією Yamaha Motor, адаптований і офіційно поставлений на ринок України. Дилерський центр підтримує гарантійні зобов'язання виробника в повному обсязі.

Фахівці компанії Прокар Лемберг надають вичерпну інформацію про техніко-експлуатаційні характеристики різних моделей техніки Yamaha, надають допомогу при виборі такого транспортного засобу, який би задовільняв очікуванням та відповідав рівню підготовки майбутнього власника. Таким чином, підібрати потрібну модель в салоні Прокар Лемберг може як новачок, так і професійний спортсмен. Також представлені дитячі моделі квадроциклів і снігоходів.

Передбачена можливість тест-драйву обраної моделі.

Покупцям техніки Yamaha надається допомога при оформленні угоди купівлі-продажу, укладанні угоди з кредитними організаціями та страховими компаніями, постановці транспортного засобу на облік. Передбачена можливість придбання на умовах Трейд-ін. Для корпоративних клієнтів розроблені спеціальні умови придбання та обслуговування транспортних засобів Ямаха.

Станція технічного обслуговування підприємства для сервісного обслуговування та ремонту техніки Yamaha використовує фірмове обладнання Ямаха, оригінальні запасні частини й мастильні матеріали. Кваліфікація персоналу та відповідність технологічних процесів підтверджені сертифікатами виробника.

Також Прокар Лемберг надає послуги перетримки та зимового зберігання мототехніки, підготовки та реалізації техніки з пробігом.

Дилерський центр Прокар Лемберг розташований за адресою: вул. Скнилівська, 23, с. Сокільники, Львівська область. Відповіді на всі питання, пов'язані з продукцією Yamaha Motor, можна отримати за телефоном +38 (097) 401 40 00.

Читати повністю