Офіційний дилер YAMAHA у Львові «Прокар Лемберг»

Buster Lx Q

811 440 грн
Основні характеристики
Максимальна місткість 6 чол.
Максимальна вага 475 м.
Вага 440 м.
Ширина 1.99 м.
Дивитися всі
Опис
Buster Lx Q - це сучасний універсальний, спортивний човен, спроектований для комфортного розміщення шести пасажирів, а простора палуба і рундуки дозволяють розмістити також велику кількість необхідних речей.
Читати повністю
Технічні характеристики
Максимальна місткість 6 чол.
Вага 440 кг.
Максимальна вага 475 кг.
Довжина 5.13 м.
Ширина 1.99 м.
Рекомендована потужність двигуна 50-60 л.с.
Транець L
Попередня установка під мотори Yamaha Так
Детальніше про Buster Lx Q

Buster - це 60 років успіху, що зробили цей фінський бренд синонімом поняття «човен» у Скандинавії. Човни Buster виготовлені з морського алюмінію і втілюють в собі максимальний комфорт, безпеку, ергономіку і високі технології. Корпус човнів здатний витримувати низькі і високі температури, удари, експлуатувати в водоймах з будь-якими типами берегів.

Buster Lx Q - фаворит в класі спортивних катерів. Він поєднує в собі функції, які зазвичай можна знайти тільки на човнах набагато більших розмірів. Buster Lx Q - це найменша човен з розширеними можливостями, що дозволяють йому віддалятися на значні відстані від берега. Компактні консолі з обтічним вітровим склом забезпечують відмінний захист для шести пасажирів, які можуть вміститися в цей катер. Buster Lx Q поставляється з повною предустановкой під мотори Yamaha.

Читати повністю